Podaruj dziecku wymarzone urodziny!

Potrafimy sprawić, by ten dzień był dla Twojej pociechy wyjątkowy. Pomożemy Wam stworzyć niezapomniane przyjęcie urodzinowe pełne kolorów, radości i atrakcji.
Zapewniamy przestronną salę zabaw, mnóstwo urodzinowych dekoracji, zdrowy i pyszny poczęstunek dla małych gości.
Nasi animatorzy przeniosą dzieci w świat w którym poczują się jak w bajce, zamienią się we wróżki lub księżniczki, przeistoczą się w żołnierzy czy w żądnych przygód piratów….

Klubodzieciarnia we Wrocławiu ul. Skarbowców 64/1b Zapraszamy.

SOB-ND 450zł

Przyjęcie urodzinowe z animacją (pakiet bajkowe animacje lub pakiet premium) trwa zwykle 2 godziny.
Gry i zabawy są dostosowane do wieku uczestników i motywu przewodniego danej imprezy, zawsze pojawia się jednak kilka stałych punktów programu:

• Przybywający goście składają życzenia jubilatce/jubilatowi i wręczają prezenty. Gospodarz przyjęcia odbiera podarunki, kładzie je w wyznaczonym miejscu i zaprasza dzieci do wspólnej zabawy.

• Animator zaprasza wszystkich gości aby usiedli w kręgu. Przedstawia się i poznaje imiona uczestników zabawy. Jest to też czas na zapoznanie dzieci z zasadami bezpieczeństwa i regułami panującymi podczas trwania przyjęcia.

• W czasie animacji goście biorą udział w zabawach, które są sfabularyzowane na potrzeby wybranego tematu . Często towarzyszą im rekwizyty lub zabawki. Zabawy są statyczne jak i dynamiczne, zazwyczaj prowadzone na przemian.

• Podczas animacji ogłaszane są krótkie przerwy (dwie, trzy) na odpoczynek. Wtedy dzieci mogą zasiąść do stolików, zjeść małe „co nie co” i napić się. Przerwy są dostosowane do wieku uczestników i potrzeb programu.

• Zwykle w połowie przyjęcia podawany jest tort – jubilat zajmuje honorowe miejsce, goście wspólnie śpiewają „Sto Lat”, następuje uroczyste wniesienie tortu i zdmuchnięcie świeczek.

• W ostatnich 15-20 minutach animator prowadzi zabawę pożegnalną, po której rodzice mogą odebrać swoje pociechy i wrócić do domu z niezapomnianymi wrażeniami.