Gordonki 0-18 miesiąca

Klubodzieciarnia Skarbowców
Adres: ul. Skarbowców 64/1b, 54-129 Wrocław

2019-03-11 10:00 - 10:30

Profesor Edwin E. Gordon (1927 - 2015) był światowej sławy jazzmanem oraz teoretykiem muzyki, ale przede wszystkim pełnym pasji pedagogiem.

Martwiło go, że w coraz bardziej pędzącym świecie zanika zwyczaj wspólnego, domowego muzykowania, co odbija się na kompetencjach artystycznych młodego pokolenia oraz spłyceniu radości z odbioru piękna muzyki.

Na podstawie wieloletnich badań i praktyk odkrył, jak temu skutecznie przeciwdziałać. Słuch muzyczny rozwija się do około 7-9 r, życia, najbardziej w dwóch pierwszych, kiedy jeszcze nie używa się mowy. Sprzyja temu głównie śpiewanie dziecku, a także recytowanie rytmiczne i wspólne tańczenie. Profesor wypracował metodę, która wykorzystuje te proste sposoby w jak najbardziej efektywny i naturalny sposób. Jest ona jedyną współczesną koncepcją umuzykalniania dzieci zapoznającą je przy tym z tak szeroką gamą skał, rytmów i tonacji, wykraczając daleko poza system dur-moll. Praktycy podkreślają, że metoda ta jest nie tylko niezwykle efektywna, ale również nastawiona na zabawę oraz relację z dzieckiem zarówno rodzica, jak i instruktora.


Koszt: 100 zł / karnet
Grupa: 10 dzieci
Wiek: 8-16 miesięcy
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!
Zapisy: info@klubodzieciarnia.pl,
tel. 512 537 521
lub w wybranej Klubodzieciarni

Zapisz się
na zajęcia